Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Software pro monitorování tabletu Apple iPad, profesionální instalace, dodávka na klíč

Software pro monitorování tabletu Apple iPad, profesionální instalace, dodávka na klíč
Software pro monitorování tabletu Apple iPad, profesionální instalace, dodávka na klíč

- Bezpečnostní software pro odposlech tabletu Apple iPad
- Vysoký stupeň utajení činnosti
- Monitoring až 18 různých funkcí
- Automatické odesílání dat na zabezpečený server
- Přístup k informacím odkudkoliv přes webový prohlížeč
- V ceně odborná instalace, roční provoz a aktualizace
- Tablet k nám lze přinést osobně nebo zaslat poštou

Cena bez DPH: 8 250,- Kč
Cena s DPH: 9 983,- Kč
Dostupnost:
Skladem > 5 ks
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Vlastnosti a popis

HLAVNÍ FUNKCE PROGRAMU

Software je speciálně navržen pro skryté monitorování iPadu. Je ideální pro sledování aktivit uživatelů a uchovávání záznamů z jeho provozu. Softwarem lze provádět vzdálenou rodičovskou kontrolu dětí nebo nevěrného partnera. Vhodný je také pro bezpečnostní monitoring firemních zařízení s cílem předcházet podnikové kriminalitě. Zejména pokud jde o vynášení citlivých obchodních údajů nebo odklánění zakázek.


PŘÍSTUP K ZÍSKANÝM INFORMACÍM NA DÁLKU

Monitorovací software zaznamenává uživatelskou aktivitu na iPadu a odesílá ji na zabezpečený server. Získané informace se zde ukládají a přehledně třídí do kategorií. Přístupné jsou odkudkoliv přes webový prohlížeč podobným způsobem, jako je tomu u emailových schránek.

Tato koncepce řešení je výhodná z mnoha důvodů. Zachycená data nezaplňují paměť tabletu, není nutné je fyzicky stahovat a je k nim zajištěn okamžitý přístup.


FUNKCE, KTERÉ JE MOŽNÉ MONITOROVAT


Navštívené webové stránky Fotografie
Záložky v oblíbených stránkách Tapety plochy
Nainstalované aplikace Kalendář
Zadaná hesla Facebook
Vzdálené pořízení snímku z kamery Facebook Messenger
E-mailové zprávy WhatsApp
Audio soubory Skype
Video soubory Hangouts
GPS pozice tabletu Viber

Jednotlivé funkce nemusí být dostupné u všech modelů tabletů. Konkrétní informace vám poskytnou naši specialisté.

 

VYSOKÝ STUPEŇ UTAJENÍ A BEZPEČNOSTI

Software pro odposlech iPadu je důkladně maskován jako součást operačního systému iOS. Pracuje skrytě na pozadí mimo běžně spuštěné procesy. Provoz tabletu jím není ovlivněn a jeho používání je plynulé. Odhalení uživatelem je tak prakticky vyloučeno.

Získané informace jsou uchovávány na zabezpečeném serveru. V okamžiku jejich prohlížení přes webový prohlížeč je veškerý přenos dat šifrován pomocí HTTPS/SSL.


PODPOROVANÉ MODLEY iPadu

Monitorovací software lze nainstalovat do většiny iPadů včetně aktuálních novinek. Pro ověření kompatibility konkrétního modelu nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám také pomůžeme s výběrem nového přístroje. Ten pak můžete zakoupit v některém e-shopu s elektronikou a nechat doručit na naši adresu.

Poradíme vám telefonicky, e-mailem nebo přímo v Showroomu. Všechny potřebné údaje naleznete na stránce s kontakty.


JAK PROBÍHÁ REALIAZCE OBJEDNÁVKY

1) V ideálním případě nás nejprve kontaktujte pro domluvení všech podrobností. Můžete to udělat emailem, telefonicky, nebo se rovnou zastavit osobně.

2) 2) Jakmile nám iPad doručíte, technické oddělení provede odbornou instalaci zpravidla do druhého dne. Je možné se domluvit i na expresní realizaci během několika hodin (v závislosti na kapacitních možnostech, bez příplatku).

3) 3) Hotový iPad si u nás vyzvednete, nebo vám ho zašleme přepravní službou.


DISKRÉTNÍ JEDNÁNÍ

Jako dlouholetí profesionálové v oboru si uvědomujeme citlivost potřeb našich klientů. Zajištění maximální diskrétnosti je pro nás proto prioritou.

Na daňový doklad uvádíme názvy položek v obecné rovině – například bezpečnostní software, technické poradenství a servisní práce. Uvedení fakturačních údajů odběratele je na rozhodnutí kupujícího.

Upozornění:

Software pro monitorování tabletu je speciální bezpečnostní produkt určený k zajištění ochrany svěřených osob a dalších oprávněných zájmů. Jeho zneužití může být v rozporu s platnými právními předpisy.

Mohlo by vás také zajímat

Skrytá komunikace - Kdykoliv budete potřebovat diskrétně obdržet informaci nebo poradit, použijte digitální mikro sluchátko vyvinuté pro utajenou bezdrátovou komunikaci. Odposlech mobilního telefonu - Úprava mobilního telefonu umožňující skryté bezpečnostní funkce. Odposlech právě probíhajícího hovoru, zpráv SMS, výpis volání a sledování polohy.
Sledování polohy vozidel - Lokátory pro sledování polohy vozidel v reálném čase včetně detailního záznamu historie pohybu. Varianty pro pevnou instalaci i mobilní použití. Mikro diktafony - Profesionální vysoce miniaturizované záznamníky zvuku. Ideální pro skryté monitorování kanceláře nebo pořízení diskrétního záznamu z jednání.
Nástrahové prostředky - Spolehlivé odhalení pachatelů krádeží a osob, které neoprávněně manipulovaly s různými předměty, nebo vstoupily do označeného prostoru. Šifrované flash disky - Flash disky s hardwarovým šifrováním poskytují maximální ochranu pro vaše data. Nyní můžete mít bez obav své důležité soubory stále po ruce.