Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Skrytá kamera v luxusním poznámkovém bloku LawMate PV-NB10W

Skrytá kamera v luxusním poznámkovém bloku LawMate PV-NB10W
Skrytá kamera v luxusním poznámkovém bloku LawMate PV-NB10W Skrytá kamera v luxusním poznámkovém bloku LawMate PV-NB10W Skrytá kamera v luxusním poznámkovém bloku LawMate PV-NB10W
Skrytá kamera v luxusním poznámkovém bloku LawMate PV-NB10W Skrytá kamera v luxusním poznámkovém bloku LawMate PV-NB10W Skrytá kamera v luxusním poznámkovém bloku LawMate PV-NB10W

- Srytá kamera s WiFi pro monitorování schůzky, nebo místnosti
- Možnost použít jako diktafon
- Full HD záznam obrazu a zvuku
- Vzdálené sledování přes internet
- Mobilní aplikace pro Android a iOS
- Podpora Micro SD karet až 32 GB
- Kamufláž do luxusního poznámkového bloku

Cena bez DPH: 6 986,- Kč
Cena s DPH: 8 453,- Kč
Dostupnost:
Skladem 1-2 ks
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Záruka: 24 měsíců

Vlastnosti a popis

HLAVNÍ FUNKCE

Skrytá WiFi IP kamera PV-NB10W je umístěna do luxusního poznámkového bloku. Výborně se hodí pro monitorování důležitých schůzek, menších kanceláří, nebo místností. Poznámkový blok lze také použít jako diktafon s kapacitou audiozáznamu až 900 minut.  Díky IP technologii můžete kameru připojit na místní WiFi připojení. Přehled o dění v zájmovém prostoru máte odkudkoliv na světě. Stačí se připojit přes mobilní aplikaci a nahrávat, nebo živě sledovat přímo z mobilního telefonu. Aplikace je k dispozici ke stažení pro iPhone a iPad a pro chytré telefony a tablety s operačním systémem Android - Samsung, HTC, Sony Ericsson, LG, apod.

ŽIVÝ PŘENOS I ZÁZNAM

Záznam obrazu je pořizován ve Full HD rozlišení, které umožňuje pohodlně zachytit každý detail. Nastavit lze i nižší rozlišení videa, které je vůči paměti úspornější a zabere tak méně místa. Skrytá kamera v luxusním poznámkovém bloku je také doplněna o zvuk, díky čemuž získáte kompletní záznam každé situace. Záznamy se ukládají na vloženou Micro SD kartu o maximální velikosti 32 GB. Díky aplikaci nainstalované na mobilním telefonu lze navíc kdykoliv sledovat živý přenos obrazu v reálném čase.

VÝHODY WiFi IP PŘIPOJENÍ

Díky WiFi IP připojení můžete odkudkoliv zkontrolovat pořízené záběry na chytrém telefonu nebo tabletu. WiFi konektivita umožňuje stahovat zachycený obsah bezdrátově - uživatel však musí být v dosahu signálu a s kamerou se spojit přímo. Díky mobilní aplikaci lze mít nad zařízením plnou kontrolu, včetně nastavení rozlišení, formátovat vloženou Micro SD kartu, nebo spouštět či vypínat nahrávání.Součástí každého videa jsou údaje o čase a datu, které jsou zaznamenány přímo v obraze.

 


DOKONALÁ KAMUFLÁŽ


Objektiv kamery je v luxusním poznámkovém bloku důmyslně ukryt. Kabelem jí lze připojit do sítě s trvalým napájením. Má tak vhodné předpoklady pro dlouhodobé monitorování.

 

REŽIMY NAHRÁVÁNÍ

Skrytou kameru lze nastavit na dva základní režimy nahrávání. Při kontinuálním nahrávání se pořizuje záznam nepřetržitě bez ohledu na to, zda je ve sledovaném prostoru co natáčet. Záznamy se ukládají na paměťovou kartu a po vyčerpání volného místa se automaticky přepíší nejstarší záznamy novými. Naopak v režimu automatické detekce pohybu lze nastavit nahrávání pouze na základě zaznamenaného pohybu. Nahrávání se tak spustí jen v okamžiku, kdy je před kamerou pohyb. Pořízené záznamy je pak snazší prohlížet, protože neobsahují dlouhé pasáže, ve kterých se nic neděje.

APLIKACE PRO
WIFI KAMERY


Použití a technické parametry

TECHNICKÉ PARAMETRY

Doba provozu – do zaplnění paměti (32 GB)
Video až 210 minut nepřetržitého nahrávání v rozlišení 1920x1080
Audio až 900 minut nepřetržitého nahrávání

Parametry záznamu
Obraz: FullHD rozlišení (1920x1080)
Snímková frekvence: 30 fps

Úhel záběru: 66°

Zvuk: PCM – 128 kbps, mono
Formát souboru: .MOV

Režimy záznamu
Kontinuální záznam
Detekce pohybu

Podporované paměťové karty
Micro SD až do velikosti 32 GB

Napájení
Interní akumulátor

Kompatibilita
Mobilní aplikace - iOS, Android

Rozměry
244 x 130 x 25 mm

Hmotnost
306 g

Komplet dodávky
Skrytá kamera s WiFi luxusní poznámkový blok LawMate PV-NB10W

Náhradní stránky do zápisníku

Napájecí adaptér pro připojení k síti
Paměťová Micro SD karta 16 GB
Český manuál

Mohlo by vás také zajímat

Drogový test z vlasů - Unikátní test, který prokáže konzumaci drog včetně marihuany během posledních 90 dnů. Stačí zaslat vzorek vlasů do naší laboratoře. Testy nevěry - Moderní DNA testy dokážou kromě odhalení pachatelů trestných činů prokázat také nevěru partnera. Diskrétní služby špičkově vybavené laboratoře.
Monitorování počítače - Software nebo hardware pro utajené monitorování PC nebo notebooku. S tímto řešením budete mít internet, email, Facebook nebo Skype pod kontrolou. Nástrahové prostředky - Spolehlivé odhalení pachatelů krádeží a osob, které neoprávněně manipulovaly s různými předměty, nebo vstoupily do označeného prostoru.
Odposlech mobilního telefonu - Úprava mobilního telefonu umožňující skryté bezpečnostní funkce. Odposlech právě probíhajícího hovoru, zpráv SMS, výpis volání a sledování polohy. Univerzální detektor RFD-5 - Účinný nástroj pro odhalení bezdrátového mikrofonu nebo skryté kamery v kanceláři. Vhodný také pro prohlídku vozidla proti sledování.