Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Skrytá kamera v držáku telefonu do auta LawMate PV-PH10

Skrytá kamera v držáku telefonu do auta LawMate PV-PH10
Skrytá kamera v držáku telefonu do auta LawMate PV-PH10 Skrytá kamera v držáku telefonu do auta LawMate PV-PH10 Skrytá kamera v držáku telefonu do auta LawMate PV-PH10
Skrytá kamera v držáku telefonu do auta LawMate PV-PH10 Skrytá kamera v držáku telefonu do auta LawMate PV-PH10 Skrytá kamera v držáku telefonu do auta LawMate PV-PH10

- Skrytá WiFi kamera pro monitorování automobilu
- Full HD záznam obrazu a zvuku
- Vzdálené sledování přes internet
- Mobilní aplikace pro Android a iOS
- Vidění za šera a detekce pohybu
- Podpora Micro SD karet do 32 GB
- Kamufláž do funkčního držáku telefonu

Cena bez DPH: 6 173,- Kč
Cena s DPH: 7 469,- Kč
Dostupnost:
Na cestě
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Vlastnosti a popis

HLAVNÍ FUNKCE

Skrytá WiFI IP kamera PV-PH10 je umístěn a do funkčního držáku telefonu s nočním viděním a úhlem záběru, který zabere téměř celý prostor. Výborně se hodí na monitorování vnitřku automobilu. Kamera je vhodná pro taxislužby, kurýry, autopůjčovny, nebo záchranné a bezpečnostní složky. Díky IP technologii lze kameru připojit na WiFi. Přehled o dění v zájmovém prostoru máte odkudkoliv na světě. Stačí se připojit přes mobilní aplikaci a nahrávat, nebo živě sledovat přímo z mobilního telefonu. Aplikace je k dispozici ke stažení pro iPhone a iPad a pro chytré telefony a tablety s operačním systémem Android - Samsung, HTC, Sony Ericsson, LG, apod.

ŽIVÝ PŘENOS I ZÁZNAM

Záznam obrazu je pořizován ve Full HD rozlišení, které umožňuje pohodlně zachytit každý detail. Nastavit lze i nižší rozlišení videa, které je vůči paměti úspornější a zabere tak méně místa. Skrytá kamera v držáku mobilního telefonu je také doplněna o zvuk, díky čemuž získáte kompletní záznam každé situace. Záznamy se ukládají na vloženou Micro SD kartu o maximální velikosti 32 GB. Díky aplikaci nainstalované na mobilním telefonu lze navíc kdykoliv sledovat živý přenos obrazu v reálném čase.

VÝHODY WiFi IP PŘIPOJENÍ

Díky WiFi IP připojení můžete odkudkoliv zkontrolovat pořízené záběry na chytrém telefonu nebo tabletu. WiFi konektivita umožňuje stahovat zachycený obsah bezdrátově - uživatel však musí být v dosahu signálu a s kamerou se spojit přímo. Díky mobilní aplikaci lze mít nad zařízením plnou kontrolu, včetně nastavení rozlišení, formátovat vloženou Micro SD kartu, nebo spouštět či vypínat nahrávání.

 


DOKONALÁ KAMUFLÁŽ


Objektiv kamery je v držáku mobilního telefonu důmyslně ukryt. Funguje i jako běžný držák mobilního telefonu a lze jí k tomuto účelu běžně využívat.

 

REŽIMY NAHRÁVÁNÍ

Skrytou kameru lze nastavit na dva základní režimy nahrávání. Při kontinuálním nahrávání se pořizuje záznam nepřetržitě bez ohledu na to, zda je ve sledovaném prostoru co natáčet. Záznamy se ukládají na paměťovou kartu a po vyčerpání volného místa se automaticky přepíší nejstarší záznamy novými. Naopak v režimu automatické detekce pohybu lze nastavit nahrávání pouze na základě zaznamenaného pohybu. Nahrávání se tak spustí jen v okamžiku, kdy je před kamerou pohyb. Pořízené záznamy je pak snazší prohlížet, protože neobsahují dlouhé pasáže, ve kterých se nic neděje.

APLIKACE PRO
WIFI KAMERY


Použití a technické parametry

TECHNICKÉ PARAMETRY

Doba provozu při využití interní baterie
Až 180 minut (Akumulátor 1350 mAh)

Parametry záznamu
Obraz: FullHD rozlišení (1920x1080)
Úhel záběru: 66°
Snímková frekvence: 30 fps
Zvuk: PCM – 128 kbps, mono
Formát souboru: .MOV

Režimy záznamu
Kontinuální záznam
Detekce pohybu

Podporované paměťové karty
Micro SD až do velikosti 32 GB

Rozměry
104 x 68x 20 mm

Komplet dodávky
Skrytá WiFi IP kamera v držáku mobilního telefonu
Druhý držák mobilního telefonu bez skryté kamery
Držák na sklo
Datový USB kabel
Paměťová Micro SD karta 16 GB
Český manuál

Mohlo by vás také zajímat

Šifrované flash disky - Flash disky s hardwarovým šifrováním poskytují maximální ochranu pro vaše data. Nyní můžete mít bez obav své důležité soubory stále po ruce. Ochrana před nahráváním - Přenosné řešení pro dokonalou ochranu před jakoukoliv formou odposlechu nebo nahrávání. Nyní můžete bez obav otevřeně jednat.
Nástrahové prostředky - Spolehlivé odhalení pachatelů krádeží a osob, které neoprávněně manipulovaly s různými předměty, nebo vstoupily do označeného prostoru. Drogový test z vlasů - Unikátní test, který prokáže konzumaci drog včetně marihuany během posledních 90 dnů. Stačí zaslat vzorek vlasů do naší laboratoře.
Sledování polohy vozidel - Lokátory pro sledování polohy vozidel v reálném čase včetně detailního záznamu historie pohybu. Varianty pro pevnou instalaci i mobilní použití. Monitorování počítače - Software nebo hardware pro utajené monitorování PC nebo notebooku. S tímto řešením budete mít internet, email, Facebook nebo Skype pod kontrolou.