Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Šifrovaný flash disk AP Secure Key Gen III 60 GB

Šifrovaný flash disk AP Secure Key Gen III 60 GB
Šifrovaný flash disk AP Secure Key Gen III 60 GB Šifrovaný flash disk AP Secure Key Gen III 60 GB Šifrovaný flash disk AP Secure Key Gen III 60 GB
Šifrovaný flash disk AP Secure Key Gen III 60 GB

- Šifrovaný flash disk pro bezpečný přenos dat
- Hardwarové šifrování AES XTS 256-bit
- Certifikace FIPS 140-2 Level 3
- USB 3.0, čtení až 195MB/s, zápis až 162MB/s
- Ideální pro ochranu dat v rámci GDPR
- Kapacita 60GB, použití bez instalace
- Kompatibilní s Windows, Mac OS, Linux

Cena bez DPH: 6 728,- Kč
Cena s DPH: 8 141,- Kč
Dostupnost:
Skladem 1-2 ks
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Vlastnosti a popis

FLASH DISK PRO CITLIVÁ DATA

AP Secure Key Gen III je šifrovaný flash disk určený pro bezpečný přenos či sdílení dat. Je vhodný pro vládní organizace, pojišťovny, finanční instituce, advokátní kanceláře a další subjekty, pro které je ochrana citlivých dat naprosto klíčová. Robustní kryt flash disku vyrobený z aluminiové slitiny je odolný vůči prachu a vodě. Dalším ochranným prvkem zvyšujícím bezpečnost je otěruvzdorná klávesnice pro zamezení identifikace často používaných kláves.

VYSOKÁ BEZPEČNOST S CERTIFIKACÍ

Výkonný kryptografický procesor zajišťuje „on the fly“ šifrování uložených dat pomocí v současnosti nejbezpečnějšího algoritmu AES XTS 256 bit. Flash disk AP Secure Key Gen III je schválený pro ukládání citlivých dat ve vládních institucích USA na základě certifikace FIPS, která zaručuje integritu celého šifrovacího procesu. Vydává se vždy ke konkrétní verzi hardwaru a firmwaru zařízení.

Úroveň ochrany disku dále zvyšuje:

PODPORA VÍCE UŽIVATELŮ

Zařízení může využívat současně více osob. Administrátor může dalším uživatelům vytvořit vlastní unikátní přístup chráněný heslem. Správu uživatelů provádí administrátor s příslušnými právy pro vytváření, editaci a rušení uživatelských účtů. Tato funkce je ideální pro firemní sektor, bezpečné sdílení dat využívají zejména pracovní týmy operující s citlivými informacemi.

JEDNODUCHÉ NASTAVENÍ

Připojení šifrovaného flash disku je jednoduché a bezproblémové. Na počítači není nutné mít instalovaný žádný software ani speciální ovladače. Zařízení lze používat na jakékoliv platformě vybavené rozhraním USB a systémem pro ukládání souborů. Jednotka je plně kompatibilní s OS Windows, Mac, Linux.

Použití a technické parametry

Kapacita
60 GB

Bezpečnost
Hardwarové šifrování AES XTS 256 bit
Certifikace FIPS 140-2 Level 3
PIN prvního spuštění
Až 16-místné heslo
Při dosažení limitu neúspěšných pokusů o přihlášení dojde k zablokování/destrukci dat
Auto-lock
Destrukční PIN
Režim čtení dat
Zadání PINu před připojením
Otěruvzdorná klávesnice
Prachu a vodě odolný kryt (norma IP58)

Počet uživatelů
1 + 1 (admin)

Rozhraní
USB 3.0

Přenosová rychlost dat
Zápis: 162MB/s
Čtení: 195MB/s

Napájení
Trvalé napájení z USB portu PC

Podporované OS
Windows, Mac, Linux

Rozměry
95 x 24 x 13 mm

Hmotnost
46 g

Komplet dodávky
Flash disk AP Secure Key Gen III 60GB
Český manuál
Zapečetěné balení

Mohlo by vás také zajímat

Nástrahové prostředky - Spolehlivé odhalení pachatelů krádeží a osob, které neoprávněně manipulovaly s různými předměty, nebo vstoupily do označeného prostoru. Šifrované flash disky - Flash disky s hardwarovým šifrováním poskytují maximální ochranu pro vaše data. Nyní můžete mít bez obav své důležité soubory stále po ruce.
Mikro diktafony - Profesionální vysoce miniaturizované záznamníky zvuku. Ideální pro skryté monitorování kanceláře nebo pořízení diskrétního záznamu z jednání. Skryté kamery a mikrokamery - Pokročilé skryté kamery a mikrokamery vyvinuté pro trvalé sledování nebo operativní akce s požadavkem na kvalitní záznam obrazu a zvuku.
Univerzální detektor RFD-5 - Účinný nástroj pro odhalení bezdrátového mikrofonu nebo skryté kamery v kanceláři. Vhodný také pro prohlídku vozidla proti sledování. Sledování polohy vozidel - Lokátory pro sledování polohy vozidel v reálném čase včetně detailního záznamu historie pohybu. Varianty pro pevnou instalaci i mobilní použití.