Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Šifrovaný externí disk AP Secure Disk Gen III 2TB

Šifrovaný externí disk AP Secure Disk Gen III 2TB
Šifrovaný externí disk AP Secure Disk Gen III 2TB Šifrovaný externí disk AP Secure Disk Gen III 2TB Šifrovaný externí disk AP Secure Disk Gen III 2TB
Šifrovaný externí disk AP Secure Disk Gen III 2TB

- Externí disk pro bezpečné zálohování dat
- Hardwarové šifrování AES XTS 256-bit
- Certifikace FIPS 140-2 Level 2
- USB 3.0, čtení až 149MB/s, zápis až 142MB/s
- Ideální pro ochranu dat v rámci GDPR
- Kapacita 2TB, použití bez instalace
- Kompatibilní s Windows, Mac OS, Linux

Cena bez DPH: 9 174,- Kč
Cena s DPH: 11 101,- Kč
Dostupnost:
Na cestě
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Vlastnosti a popis

ÚLOŽIŠTĚ PRO CITLIVÁ DATA

AP Secure Disk Gen III je šifrovaný externí disk určený pro bezpečné zálohování dat. Je ideální pro vládní organizace, pojišťovny, finanční instituce, advokátní kanceláře a další subjekty, pro které je ochrana citlivých dat naprosto klíčová. Robustní tělo disku vyrobené z aluminiové slitiny je vybavené otěruvzdornou klávesnicí pro zamezení identifikace často používaných kláves.

VYSOKÁ BEZPEČNOST S CERTIFIKACÍ

Výkonný kryptografický procesor zajišťuje „on the fly“ šifrování uložených dat pomocí v současnosti nejbezpečnějšího algoritmu AES XTS 256 bit. Externí disk AP Secure Disk Gen III je schválený pro ukládání citlivých dat ve vládních institucích USA na základě certifikace FIPS, která zaručuje integritu celého šifrovacího procesu. Vydává se vždy ke konkrétní verzi hardwaru a firmwaru zařízení.

Úroveň ochrany disku dále zvyšuje:

PODPORA VÍCE UŽIVATELŮ

Zařízení může využívat současně až 5 osob. Administrátor může 4 dalším uživatelům vytvořit vlastní unikátní přístup chráněný heslem. Správu uživatelů provádí administrátor s příslušnými právy pro vytváření, editaci a rušení uživatelských účtů. Tato funkce je ideální pro firemní sektor, bezpečné sdílení dat využívají zejména pracovní týmy operující s citlivými informacemi.

JEDNODUCHÉ NASTAVENÍ

Připojení šifrovaného disku je jednoduché a bezproblémové. Na počítači není nutné mít instalovaný žádný software ani speciální ovladače. Zařízení lze používat na jakékoliv platformě vybavené rozhraním USB a systémem pro ukládání souborů. Jednotka je plně kompatibilní s OS Windows, Mac, Linux.

Použití a technické parametry

Kapacita
2 TB

Bezpečnost
Hardwarové šifrování AES XTS 256 bit
Certifikace FIPS 140-2 Level 2
PIN prvního spuštění
Až 16-místné heslo
Při dosažení limitu neúspěšných pokusů o přihlášení dojde k zablokování/destrukci dat
Auto-lock
Destrukční PIN
Otěruvzdorná klávesnice

Počet uživatelů
4 + 1 (admin)

Rozhraní
USB 3.0

Přenosová rychlost dat
Zápis: 142MB/s
Čtení: 149MB/s
(odpovídá až 500GB dat za hodinu)

Napájení
12V AC Adapter

Podporované OS
Windows, Mac, Linux

Rozměry
114 x 183 x 38 mm

Váha
1200 g

Komplet dodávky
Externí disk AP Secure Disk Gen III 2TB
USB kabel
Nabíječka
Český manuál
Zapečetěné balení

Mohlo by vás také zajímat

Odposlech mobilního telefonu - Úprava mobilního telefonu umožňující skryté bezpečnostní funkce. Odposlech právě probíhajícího hovoru, zpráv SMS, výpis volání a sledování polohy. Drogový test z vlasů - Unikátní test, který prokáže konzumaci drog včetně marihuany během posledních 90 dnů. Stačí zaslat vzorek vlasů do naší laboratoře.
Mikro diktafony - Profesionální vysoce miniaturizované záznamníky zvuku. Ideální pro skryté monitorování kanceláře nebo pořízení diskrétního záznamu z jednání. Univerzální detektor RFD-5 - Účinný nástroj pro odhalení bezdrátového mikrofonu nebo skryté kamery v kanceláři. Vhodný také pro prohlídku vozidla proti sledování.
Nástrahové prostředky - Spolehlivé odhalení pachatelů krádeží a osob, které neoprávněně manipulovaly s různými předměty, nebo vstoupily do označeného prostoru. Šifrované flash disky - Flash disky s hardwarovým šifrováním poskytují maximální ochranu pro vaše data. Nyní můžete mít bez obav své důležité soubory stále po ruce.