Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Rušička navigačních systémů GPS, Glonass, Galileo, BeiDou, IRNSS

Rušička navigačních systémů GPS, Glonass, Galileo, BeiDou, IRNSS
Rušička navigačních systémů GPS, Glonass, Galileo, BeiDou, IRNSS Rušička navigačních systémů GPS, Glonass, Galileo, BeiDou, IRNSS Rušička navigačních systémů GPS, Glonass, Galileo, BeiDou, IRNSS
Rušička navigačních systémů GPS, Glonass, Galileo, BeiDou, IRNSS Rušička navigačních systémů GPS, Glonass, Galileo, BeiDou, IRNSS Rušička navigačních systémů GPS, Glonass, Galileo, BeiDou, IRNSS

- Rušička všech dostupných navigačních systémů
- Frekvenční rozsah 1,1 -1,7 GHz
- Vysokofrekvenční výkonový šum 100 mW
- Precizní anténa laděná v celé šíři pracovního pásma
- Napájení z elektrické sítě či autozásuvky 12V
- Kvalitní duralové pouzdro s aktivním chladičem

Cena: na dotaz
Dostupnost:
Na objednávku
Zařízení není určeno pro civilní sektor Mám zájem o tento produkt

Záruka: 24 měsíců

Vlastnosti a popis

Vlastnosti

 

Popis

Rušička všech dostupných navigačních systémů slouží k rušení signálu GPS, Glonass, Galileo, BeiDou a IRNSS. Tím dojde ke znemožnění zjištění signálu všech uvedených navigačních systémů např. u lokátorů a navigací. Zařízení je vybaveno jednou laděnou anténou s kulovou vyzařovací charakteristikou. Precizní anténa je laděná v celé šířce pracovního pásma s hodnotou poměru stojatých vln (SWR) pod 1:1,2 což zaručuje maximální vyzáření vysokofrekvenčního výkonu do prostoru.

Rušící signál je vysílán všesměrově a ideálním umístěním je střed zájmového prostoru. Vysílací výkon zařízení je 100 mW.

Systém je zabudován do malého kovového pouzdra a je vybaven aktivním chladičem. Průměr kruhové oblasti, která je účinně rušena centrálně umístěnou rušičkou, se pohybuje od 3 do 100 metrů. Dosah je odvislý od typu rušené navigace a provozních podmínkách (volný prostor vs. auto, otevřený obzor vs. městská zástavba vs. les, starší typ navigace vs. moderní koncepce výpočtu polohy apod.)

K zařízení je možno objednat napáječ do elektrické sítě popřípadě napáječ do automobilu. Je také možnost vybrat si mezi úhlovými (standardní) nebo přímými anténami.

 

Použití

Znemožnění lokalizace přesné polohy na základě souřadnic všech dostupných navigačních systémů

Použití a technické parametry

Frekvenční rozsah
GPS - L1 (1,5GHz), L2 (1,2GHz)
GLONASS -  1,6GHz a 1,2GHz
Galileo - E5a + E5b (1,1-1,2GHz), E6 (1,2-1,3GHz), E2-L1-E11 (1,5-1,6GHz)
BeiDou - B1 (1,56GHz), B1-2 (1,58GHz), B2 (1,2GHz), B3 (1,26GHz)
IRNSS - L5 (1,17GHz)

Pracovní pásmo
1,15 – 1,65 GHz

Napájení
12 dc / max 1A - externí zdroj nebo akumulátor (nutné objednat zvlášť)

Typ signálu
RF šum

Výstupní výkon
100mW @ BWmin 500MHz

Dosah
3 – 100m, dle provozních podmínek a typu navigace

Rozměry
81 x 84 x 56 mm (bez antény)

Komplet dodávky
Rušička navigačních sytémů
všesměrová anténa

Mohlo by vás také zajímat

Skryté kamery a mikrokamery - Pokročilé skryté kamery a mikrokamery vyvinuté pro trvalé sledování nebo operativní akce s požadavkem na kvalitní záznam obrazu a zvuku. Nástrahové prostředky - Spolehlivé odhalení pachatelů krádeží a osob, které neoprávněně manipulovaly s různými předměty, nebo vstoupily do označeného prostoru.
Sledování polohy vozidel - Lokátory pro sledování polohy vozidel v reálném čase včetně detailního záznamu historie pohybu. Varianty pro pevnou instalaci i mobilní použití. Mikro diktafony - Profesionální vysoce miniaturizované záznamníky zvuku. Ideální pro skryté monitorování kanceláře nebo pořízení diskrétního záznamu z jednání.
Šifrované flash disky - Flash disky s hardwarovým šifrováním poskytují maximální ochranu pro vaše data. Nyní můžete mít bez obav své důležité soubory stále po ruce. Testy nevěry - Moderní DNA testy dokážou kromě odhalení pachatelů trestných činů prokázat také nevěru partnera. Diskrétní služby špičkově vybavené laboratoře.