Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Rušička mobilních zařízení v pásmu Wi-Fi 2,4 GHz

Rušička mobilních zařízení v pásmu Wi-Fi 2,4 GHz
Rušička mobilních zařízení v pásmu Wi-Fi 2,4 GHz Rušička mobilních zařízení v pásmu Wi-Fi 2,4 GHz Rušička mobilních zařízení v pásmu Wi-Fi 2,4 GHz
Rušička mobilních zařízení v pásmu Wi-Fi 2,4 GHz

Rušička signálu v pásmu 2,4 GHz; znemožnění komunikace v pásmu 2,4 GHz (wifi, bezdrátové kamery apod.); laděná anténa s kulovou vyzařovací charakteristikou; celkový vysílací výkon 1000 mW všesměrově; možné použít směrovou anténu; aktivní chladič; průměr kruhové zarušené oblasti 12 až 40 m; napájení z elektrické sítě případně z auto zásuvky 12 V; kvalitní duralové pouzdro

Cena: na dotaz
Dostupnost:
Na objednávku
Zařízení není určeno pro civilní sektor Mám zájem o tento produkt

Záruka: 24 měsíců

Kód produktu: 410012-Z

Vlastnosti a popis

Vlastnosti

Popis

Rušička mobilních zařízení v pásmu Wi-Fi GHz slouží k rušení signálu v pásmu 2,4 GHz. Rušením signálu dojde ke znemožnění komunikace na této frekvenci využívané například pro přenos dat v bezdrátové síti wifi nebo bezdrátovými kamerami. Rušička je vybavena jednou laděnou anténou s kulovou vyzařovací charakteristikou. Rušící signál je tak vysílán všesměrově a ideálním umístěním je střed zájmového prostoru. Celkový vysílací výkon zařízení je 1000 mW.

Systém je zabudován do malého kovového pouzdra a vybaven aktivním chladičem. Dosah rušičky v dané lokalitě je závislý na intenzitě signálu . Průměr kruhové oblasti, která je účinně rušena centrálně umístěnou rušičkou, může být až 30 m.

K zařízení dodáváme napáječ do elektrické sítě, případně napáječ do automobilu. Je také možnost vybrat si mezi úhlovou (standardní) nebo přímou anténou.

Použití a technické parametry

Použití

Technické parametry

Frekvenční rozsah
2,4 GHz

Napájení
12 V / 0,7 A - externí zdroj nebo akumulátor (nutné objednat zvlášť)

Příkon
cca 8W (aktivní chladič)

Výstupní výkon
1000 mW
při 12V: 29 - 31 dBm

Rozměry
72 x 75 x 35 mm (bez antény)

Komplet dodávky
Rušička mobilních zařízení v pásmu Wi-Fi
všesměrová anténa

Mohlo by vás také zajímat

Sledování polohy vozidel - Lokátory pro sledování polohy vozidel v reálném čase včetně detailního záznamu historie pohybu. Varianty pro pevnou instalaci i mobilní použití. Odposlech mobilního telefonu - Úprava mobilního telefonu umožňující skryté bezpečnostní funkce. Odposlech právě probíhajícího hovoru, zpráv SMS, výpis volání a sledování polohy.
Mikro diktafony - Profesionální vysoce miniaturizované záznamníky zvuku. Ideální pro skryté monitorování kanceláře nebo pořízení diskrétního záznamu z jednání. Šifrované flash disky - Flash disky s hardwarovým šifrováním poskytují maximální ochranu pro vaše data. Nyní můžete mít bez obav své důležité soubory stále po ruce.
Nástrahové prostředky - Spolehlivé odhalení pachatelů krádeží a osob, které neoprávněně manipulovaly s různými předměty, nebo vstoupily do označeného prostoru. Testy nevěry - Moderní DNA testy dokážou kromě odhalení pachatelů trestných činů prokázat také nevěru partnera. Diskrétní služby špičkově vybavené laboratoře.