Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Rušička mobilních telefonů v pásmu UMTS (3G)

Rušička mobilních telefonů v pásmu UMTS (3G)
Rušička mobilních telefonů v pásmu UMTS (3G) Rušička mobilních telefonů v pásmu UMTS (3G) Rušička mobilních telefonů v pásmu UMTS (3G)
Rušička mobilních telefonů v pásmu UMTS (3G)

Rušička signálu v pásmu UMTS (3G) 2140 MHz; znemožnění komunikace mobilních telefonů v síti UMTS (3G) umožňující vysokorychlostní přenos dat a nové multimediální funkce; laděná anténa s kulovou vyzařovací charakteristikou; celkový vysílací výkon 1000 mW všesměrově; možné použít směrovou anténu; aktivní chladič; průměr kruhové zarušené oblasti 12 až 40 m; napájení z elektrické sítě případně z auto zásuvky 12 V; kvalitní duralové pouzdro

Cena: na dotaz
Dostupnost:
Na objednávku
Zařízení není určeno pro civilní sektor Mám zájem o tento produkt

Záruka: 24 měsíců

Kód produktu: 410004-Z

Vlastnosti a popis

Vlastnosti

Popis

Rušička mobilních telefonů v pásmu UMTS (3G) slouží k rušení signálu v pásmu UMTS (3G) sítě GSM využívající standardně frekvenční spektrum od 1885 MHz do 2025 MHz nebo od 2110 MHz do 2200 MHz. Systém UMTS byl koncipován jako nástupce starší verze systému GSM. Jedná se o označení pro mobilní sítě 3. generace umožňující vysokorychlostní přenos dat a nové multimediální funkce, například videohovory. Rušením signálu dojde ke znemožnění komunikace mobilních telefonů v rámci této sítě. Zařízení je vybaveno jednou laděnou anténou s kulovou vyzařovací charakteristikou. Rušící signál je tak vysílán všesměrově a ideálním umístěním je střed zájmového prostoru. Celkový vysílací výkon zařízení je 1000 mW.

Systém je zabudován do malého kovového pouzdra a vybaven aktivním chladičem. Dosah rušičky v dané lokalitě je závislý na intenzitě signálu okolních základnových stanic mobilních operátorů (BTS). Průměr kruhové oblasti, která je účinně rušena centrálně umístěnou rušičkou, se pohybuje od cca 12 do 40 m, což odpovídá kruhové ploše cca 100 až 1000 m².

V rušené zóně se mobilní telefon chová tak, jako by byl mimo dosah signálu sítě UMTS (3G). Je znemožněna jakákoliv komunikace a příjem nebo odesílání dat. K zařízení dodáváme napáječ do elektrické sítě, popřípadě napáječ do automobilu. Je také možnost vybrat si mezi úhlovou (standardní) nebo přímou anténou.

Použití a technické parametry

Použití

Technické parametry

Frekvenční rozsah
pásmo UMTS (3G) - 2140 MHz

Napájení
12 V / 0,7 A - externí zdroj nebo akumulátor (nutné objednat zvlášť)

Příkon
cca 8W (aktivní chladič)

Výstupní výkon
1000 mW
při 12V: 29 - 31 dBm

Rozměry
72 x 75 x 35 mm (bez antény)

Komplet dodávky
Rušička mobilních telefonů v pásmu UMTS (3G)
Všesměrová anténa

Mohlo by vás také zajímat

Univerzální detektor RFD-5 - Účinný nástroj pro odhalení bezdrátového mikrofonu nebo skryté kamery v kanceláři. Vhodný také pro prohlídku vozidla proti sledování. Monitorování počítače - Software nebo hardware pro utajené monitorování PC nebo notebooku. S tímto řešením budete mít internet, email, Facebook nebo Skype pod kontrolou.
Mikro diktafony - Profesionální vysoce miniaturizované záznamníky zvuku. Ideální pro skryté monitorování kanceláře nebo pořízení diskrétního záznamu z jednání. Ochrana před nahráváním - Přenosné řešení pro dokonalou ochranu před jakoukoliv formou odposlechu nebo nahrávání. Nyní můžete bez obav otevřeně jednat.
Šifrované flash disky - Flash disky s hardwarovým šifrováním poskytují maximální ochranu pro vaše data. Nyní můžete mít bez obav své důležité soubory stále po ruce. Drogový test z vlasů - Unikátní test, který prokáže konzumaci drog včetně marihuany během posledních 90 dnů. Stačí zaslat vzorek vlasů do naší laboratoře.