Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Protiodposlechová detekční souprava RFDS 4

Protiodposlechová detekční souprava RFDS 4
Protiodposlechová detekční souprava RFDS 4 Protiodposlechová detekční souprava RFDS 4 Protiodposlechová detekční souprava RFDS 4
Protiodposlechová detekční souprava RFDS 4 Protiodposlechová detekční souprava RFDS 4 Protiodposlechová detekční souprava RFDS 4

Protiodposlechová detekční a vyhledávací souprava v kompaktním kufříku; obsahuje profesionální detektor RFD 5 s množstvím příslušenství; citlivý detektor vysokofrekvenčního pole; velký kmitočtový a dynamický rozsah; detekce v rozsahu 0,5 MHz až 25 Ghz; rychlé vyhledání bezdrátového mikrofonu (štěnice) nebo bezdrátové skryté kamery; odhalení dálkového odposlechu prováděného pomocí mobilního telefonu

Cena bez DPH: 37 500,- Kč
Cena s DPH: 45 375,- Kč
Dostupnost:
Na cestě
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Záruka: 24 měsíců

Vlastnosti a popis

Vlastnosti

Popis

Protiodposlechová, detekční a vyhledávací souprava, jejíž základ tvoří profesionální detektor vysokofrekvenčního pole RFD 5.

RFD 5 je širokopásmový, vysoce citlivý detektor vysokofrekvenčního pole s mimořádně velkým kmitočtovým a dynamickým rozsahem. Díky mnoha pokročilým funkcím a širokým možnostem nastavení je ideálním nástrojem pro vyhledávání různých odposlechových prostředků, jako jsou bezdrátové mikrofony (štěnice), bezdrátové skryté kamery, mobilní telefony upravené pro dálkový odposlech zájmového prostoru nebo prostředky pro sledování polohy vozidla.

RFD 5 je schopen detekovat veškeré vysokofrekvenční signály v rozsahu 0,5 MHz až 25 GHz včetně digitálně kódovaných. Stejně tak dokáže odhalit zařízení využívající pokročilých technologií přenosu dat, jako jsou spread spectrum, hopping nebo pulsní přenos.

Souprava dále obsahuje externí sondu, která slouží k prohlídce těžko dostupných míst. Může se například jednat o prostory s vysokými stropy. Délka nástavce pro externí sondu je nastavitelná až do 2,4 m.

Součástí je linkový a telefonní adaptér LTA-3 umožňující zjistit přítomnost různých digitálních odposlechových systémů, ale i standardních přenosů jako například ADSL, ethernet po síti a provést jejich selektivní kmitočtovou analýzu. Dále v soupravě naleznete generátor širokopásmového signálu WHG 2. Jedná se o širokopásmový multisignálový vnitřně frekvenčně i amplitudově modulovaný výkonný generátor, sloužící spolu s vhodnou anténou k aktivaci vysokofrekvenčních odposlechových prostředků v prostoru a skrytých vodičů. Například přívodů k jinak těžko zjistitelným mikrofonům.

Kompletní souprava RFDS 4 obsahuje:

Použití a technické parametry

Použití

Technické parametry

Detektor RFD

Kmitočtový rozsah
0,5 MHz až 25 GHz

Typická citlivost
0,06 µW ERP (400MHz / 5 cm / 5 dílků)

Dynamický rozsah
43dB základní

Útlum KV
filtr HF OFF 10MHz   -26dB

Detekovatelné pulsy
> 80 µs

Napájení
Baterie 9V nebo 9V akumulátor

Externí napájení
12 - 20 V DC, nestabilizované

Spotřeba
4 až 15 mA

Rozměry
150 x 60 x 31 mm

Hmotnost
295 g (bez baterie)

Generátor signálu WHG

Akustická modulace
1 kHz

Napájení
9 V, 2 x baterie IEC 3 R 12 nebo ekvivalentní

Spotřeba
29 mA

Rozměry
168 x 78 x 52 mm

Komplet dodávky
Detektor RFD 5
Externí sonda
Generátor signálu WHG 2 (+ 2 antény)
Linkový adaptér LTA 3
Sluchátka
Deska LTA-INT-RJ
Izolační adaptér LTA-HV
Český manuál

Mohlo by vás také zajímat

Monitorování počítače - Software nebo hardware pro utajené monitorování PC nebo notebooku. S tímto řešením budete mít internet, email, Facebook nebo Skype pod kontrolou. Skrytá komunikace - Kdykoliv budete potřebovat diskrétně obdržet informaci nebo poradit, použijte digitální mikro sluchátko vyvinuté pro utajenou bezdrátovou komunikaci.
Nástrahové prostředky - Spolehlivé odhalení pachatelů krádeží a osob, které neoprávněně manipulovaly s různými předměty, nebo vstoupily do označeného prostoru. Sledování polohy vozidel - Lokátory pro sledování polohy vozidel v reálném čase včetně detailního záznamu historie pohybu. Varianty pro pevnou instalaci i mobilní použití.
Univerzální detektor RFD-5 - Účinný nástroj pro odhalení bezdrátového mikrofonu nebo skryté kamery v kanceláři. Vhodný také pro prohlídku vozidla proti sledování. Drogový test z vlasů - Unikátní test, který prokáže konzumaci drog včetně marihuany během posledních 90 dnů. Stačí zaslat vzorek vlasů do naší laboratoře.