Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Online sledování pro pevné lokátory, Česká republika a Evropa, předplatné na 6 měsíců

Online sledování pro pevné lokátory, Česká republika a Evropa, předplatné na 6 měsíců
Online sledování pro pevné lokátory, Česká republika a Evropa, předplatné na 6 měsíců Online sledování pro pevné lokátory, Česká republika a Evropa, předplatné na 6 měsíců Online sledování pro pevné lokátory, Česká republika a Evropa, předplatné na 6 měsíců
Online sledování pro pevné lokátory, Česká republika a Evropa, předplatné na 6 měsíců Online sledování pro pevné lokátory, Česká republika a Evropa, předplatné na 6 měsíců Online sledování pro pevné lokátory, Česká republika a Evropa, předplatné na 6 měsíců

- kompletní služby včetně datové SIM, žádné další poplatky
- on-line sledování, historie pohybu a mnoho dalších funkcí
- přístup přes webový prohlížeč, aplikace pro telefony a tablety
- Google nebo Apple mapy včetně fotomap a Street View
- telefonická podpora, aktualizace
- možnost anonymního nákupu bez registrace uživatele
- určeno pro GPS lokátory FleetLock Profi a FleetLock Plus

Cena bez DPH: 2 394,- Kč
Cena s DPH: 2 897,- Kč
Dostupnost:
Skladem > 5 ks
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Vlastnosti a popis

Předplacená služba pro pevné GPS lokátory

Předplatné zahrnuje kompletní služby portálu Lokátory.cz, SIM kartu pro přenos dat na území celé Evropy a telefonickou podporu. Neplatíte žádné další poplatky.

Službu lze zakoupit a používat zcela anonymně, nevyžadujeme registrační údaje.

On-line sledování polohy po celé Evropě

Sledování pohybu v reálném čase je jednou z hlavních funkcí portálu Lokátory.cz. Komunikace mezi GPS lokátorem a servery portálu Lokátory.cz probíhá 2x za minutu, pohybuje-li se zařízení kdekoliv v Evropě.

Chcete lokátor sledovat on-line pouze v ČR a jeho pohyb v zahraničí nepotřebujte zobrazit ihned? Vyberte si tarif Česká republika.

Online sledování v zahraničí

Historie pohybu, nejčastější cíle a upozornění na události

Portál Lokátory.cz automaticky vytváří přehlednou knihu jízd, která je zobrazena ve formě kalendáře. V detailech každého dne naleznete podrobnosti k jednotlivým jízdám, které lze dále zobrazit na mapě. Nezáleží na tom, zda sledujete vozidlo, osobu pohybující se pěšky či zásilku během přepravy. Kniha jízd vám vždy zajistí přehledný výstup, ve kterém se snadno zorientujete.

Můžete také prohlížet seznam nejčastějších cílů nebo nastavit upozornění na různé údálosti, například opuštění vymezené oblasti nebo přiblížení lokátoru k nežádoucí lokalitě.

Sledování pohybu v zahraničí GPS

Práce s portálem Lokátory.cz na libovolném zařízení

Nic vám neuteče, ať jste kdekoliv. Webová aplikace podporuje všechny internetové prohlížeče na počítačích s Windows nebo MAC OS. Pro mobilní zařízení s operačním systémem Android, Apple iOS a Windows Phone je k dispozici nativní aplikace Lokátory.cz.

Vyzkoušejte si lokátory ihned

Stáhněte si mobilní aplikaci Lokátory.cz do telefonu, nebo se přihlaste k demo účtu prostřednictvím webové aplikace. Můžete ihned začít sledovat GPS lokátor umístěný v testovacím vozidle a vyzkoušet si tak všechny funkce a možnosti sytému Lokátory.cz.

Sledování vozidel v Evropě

Mohlo by vás také zajímat

Skryté kamery a mikrokamery - Pokročilé skryté kamery a mikrokamery vyvinuté pro trvalé sledování nebo operativní akce s požadavkem na kvalitní záznam obrazu a zvuku. Drogový test z vlasů - Unikátní test, který prokáže konzumaci drog včetně marihuany během posledních 90 dnů. Stačí zaslat vzorek vlasů do naší laboratoře.
Šifrované flash disky - Flash disky s hardwarovým šifrováním poskytují maximální ochranu pro vaše data. Nyní můžete mít bez obav své důležité soubory stále po ruce. Odposlech mobilního telefonu - Úprava mobilního telefonu umožňující skryté bezpečnostní funkce. Odposlech právě probíhajícího hovoru, zpráv SMS, výpis volání a sledování polohy.
Testy nevěry - Moderní DNA testy dokážou kromě odhalení pachatelů trestných činů prokázat také nevěru partnera. Diskrétní služby špičkově vybavené laboratoře. Univerzální detektor RFD-5 - Účinný nástroj pro odhalení bezdrátového mikrofonu nebo skryté kamery v kanceláři. Vhodný také pro prohlídku vozidla proti sledování.