Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Neviditelný inkoust pro značení kovů, UV fluorescence modrobílá 30 ml

Neviditelný inkoust pro značení kovů, UV fluorescence modrobílá 30 ml
Neviditelný inkoust pro značení kovů, UV fluorescence modrobílá 30 ml

Značkovací inkoust neutrální barvy s modrobílou UV fluorescencí; určený pro označení kovových předmětů; po nanesení okem prakticky nedetekovatelný; vysoká odolnost a stálost; zviditelnění označení na předmětu dlouhovlnným UV světlem; obsah nádobky 30 ml

Cena bez DPH: 2 560,- Kč
Cena s DPH: 3 098,- Kč
Dostupnost:
Na cestě
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Záruka: 24 měsíců

Vlastnosti a popis

Vlastnosti

Popis

Neviditelný inkoust pro značení kovů je určen pro vytváření identifikačních značek na všech kovových předmětech, které jsou lidským okem prakticky nedetekovatelné. Pro zviditelnění tohoto označení se používá dlouhovlnné UV světlo, pod jehož svitem dochází k modrobílé fluorescenci. Je možné použít kapesní UV svítilnu nebo výkonnou ruční UV LED svítilnu, kdy je možné bez problémů zviditelnit stopy na jasném denním světle.

Značkovací inkoust je na označených kovových předmětech vysoce odolný a stálý. Na kovy se nanáší např. bavlněným tampónem nebo jemným štětečkem. Neviditelný inkoust je určen pro použití na všechny kovové materiály. Dodává se v nádobě o obsahu 30 ml.

Mohlo by vás také zajímat

Monitorování počítače - Software nebo hardware pro utajené monitorování PC nebo notebooku. S tímto řešením budete mít internet, email, Facebook nebo Skype pod kontrolou. Drogový test z vlasů - Unikátní test, který prokáže konzumaci drog včetně marihuany během posledních 90 dnů. Stačí zaslat vzorek vlasů do naší laboratoře.
Sledování polohy vozidel - Lokátory pro sledování polohy vozidel v reálném čase včetně detailního záznamu historie pohybu. Varianty pro pevnou instalaci i mobilní použití. Odposlech mobilního telefonu - Úprava mobilního telefonu umožňující skryté bezpečnostní funkce. Odposlech právě probíhajícího hovoru, zpráv SMS, výpis volání a sledování polohy.
Testy nevěry - Moderní DNA testy dokážou kromě odhalení pachatelů trestných činů prokázat také nevěru partnera. Diskrétní služby špičkově vybavené laboratoře. Skrytá komunikace - Kdykoliv budete potřebovat diskrétně obdržet informaci nebo poradit, použijte digitální mikro sluchátko vyvinuté pro utajenou bezdrátovou komunikaci.