Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Nadstandardní montáž GPS jednotky FleetLock

Nadstandardní montáž GPS jednotky FleetLock
Nadstandardní montáž GPS jednotky FleetLock

- odborná montáž lokátoru do vozidla
- montáž relé pro vzdálené zastavení vozidla
- skryté umístění všech komponentů
- instalace do všech typů vozidel
- délka trvání instalace 120 až 180 minut
- 35 montážních míst v celé ČR
- výjezdy přímo k zákazníkovi

Cena bez DPH: 2 200,- Kč
Cena s DPH: 2 662,- Kč
Dostupnost:
Skladem > 5 ks
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Vlastnosti a popis

Realizace v rychlém termínu přímo u zákazníka

Máme rozmístěno 35 montážních míst po celé České republice, ve kterých pro naše zákazníky denně montujeme lokátory do vozidel. Vybranou satelitní jednotku připravíme a aktivujeme v den objednávky, a pokud to kapacitní možnosti umožní, jsme schopni vám ji namontovat hned následující pracovní den.

Skrytá montáž GPS lokátoru včetně relé pro dálkovou blokaci motoru zabere 120 až 180 minut času.

Zablokování vozidla provádějte pouze v případě, pokud stojí na místě a má vypnuté zapalování. V opačném případě může dojít k ohrožení bezpečnosti silničního provozu.

Pokud tuto funkci nepožadujete, vyberte si standardní montáž lokátoru.

Mohlo by vás také zajímat

Monitorování počítače - Software nebo hardware pro utajené monitorování PC nebo notebooku. S tímto řešením budete mít internet, email, Facebook nebo Skype pod kontrolou. Skrytá komunikace - Kdykoliv budete potřebovat diskrétně obdržet informaci nebo poradit, použijte digitální mikro sluchátko vyvinuté pro utajenou bezdrátovou komunikaci.
Odposlech mobilního telefonu - Úprava mobilního telefonu umožňující skryté bezpečnostní funkce. Odposlech právě probíhajícího hovoru, zpráv SMS, výpis volání a sledování polohy. Drogový test z vlasů - Unikátní test, který prokáže konzumaci drog včetně marihuany během posledních 90 dnů. Stačí zaslat vzorek vlasů do naší laboratoře.
Skryté kamery a mikrokamery - Pokročilé skryté kamery a mikrokamery vyvinuté pro trvalé sledování nebo operativní akce s požadavkem na kvalitní záznam obrazu a zvuku. Testy nevěry - Moderní DNA testy dokážou kromě odhalení pachatelů trestných činů prokázat také nevěru partnera. Diskrétní služby špičkově vybavené laboratoře.