POUZE KVALITNÍ PRODUKTY

Žádné zboží z Číny ani neseriózní jednání.

Doporučujeme nakupovat kvalitní techniku a služby od profesionálů.

více informací »
EXPRESNÍ DORUČENÍ

Objednanou techniku vám expresně doručíme kurýrem.

 • Praha - DNES
 • ČR - ZÍTRA DO 17 HODIN

Dále zasíláme zboží Obchodním balíkem České pošty nebo přepravní službou PPL.

více informací »
SHOWROOM PRAHA

Náš sortiment si můžete prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit na obchodním oddělení v Praze.

Jsme zkušení odborníci a rádi vám s výběrem pomůžeme.

více informací »
ONLINE PLATBA KARTOU

Objednávku můžete pohodlně zaplatit platební kartou přímo z domova nebo z kanceláře.

Využíváme zabezpečenou platební bránu ČSOB, a.s.

více informací »
SPLÁTKOVÝ PRODEJ

Nakupovat můžete i na splátky s online vyřízením a schválením.

Výhodné financování pro vás zajišťujeme se společnosti ESSOX (Komerční banka, a.s.)

více informací »
POTŘEBUJETE PORADITs nákupem produktu nebo služby?
+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770
+420 261 264 149

Miniaturní DVR LawMate PV500EVO2U + skrytá kamera CMD-BU20U

Miniaturní DVR LawMate PV500EVO2U + skrytá kamera CMD-BU20U
NEJŽÁDANĚJŠÍ
- Skrytá kamera pro operativní monitorování
- Full HD záznam obrazu a zvuku
- Detekce pohybu
- Světelná citlivost 0,08 Lux
- Nahrávání až 3,5 hod na baterii
- Podpora Micro SD karet do 32 GB
- Možnost připojení powerbanky i napájení ze sítě
Cena bez DPH: 12 371,- Kč
Cena s DPH: 14 970,- Kč
Dostupnost:
Na cestě
Financovat na splátky

Záruka: 24 měsíců

Vytisknout

Hlavní výhody a vlastnosti

 • Vysoce kvalitní obraz - FULL HD rozlišení kamery 1920x1080 pixelů (30 snímků za sekundu)
 • Barevný dotykový rekordér s možností až FULL HD videa
 • Technologie WDR pro čistý obraz při natáčení v protisvětle
 • Citlivý externí mikrofon s předzesilovačem zachytí i tiché rozhovory a šepot
 • Detekce pohybu v obraze nebo kontinuální záznam
 • Režim den/noc a automatické chytré zaostřování
 • Možnost stálého napájení pomocí elektrické sítě

 

Získané video se zvukem rekordér ukládá na SD/SDHC paměťovou kartu. Podpora těchto médií je až do kapacity 32 GB, takže na kartu uložíte až desítky hodin záznamu (dle nastavení). Pokud budete chtít záznamy nahrát do počítače, jednoduše připojíte skrytou kameru dodávaným USB kabelem nebo vložíte paměťovou kartu do čtečky těchto médií. Podporovány jsou počítače s operačními systémy Windows, Mac i Linux.

VYNIKAJÍCÍ OBRAZ A ČISTÝ ZVUK

Získejte perfektní obraz, který převyšuje i mnohonásobně nákladnější skryté kamery. Skrytá megapixelová kamera natáčí video ve FULL HD rozlišení 1920x1080. Kombinace s kvalitním rekordérem vám umožní pořizovat záznamy ve vysokém rozlišení se snímkovou frekvencí 30 fps a datovým tokem až 5120 kb/s.

O nahrání zvuků ve výborné kvalitě se stará citlivý mikrofon s funkcí AGC pro automatické potlačení šumu. Mikrofon umístíte v dosahu kamery nebo si ho připnete pod oděv. Díky vestavěnému předzesilovači vám neunikne ani tichý rozhovor nebo šepot.

NATÁČEJTE PROTI SLUNCI

S technologií WDR (Wide Dynamic Range) natočíte video s identifikací všech objektů i za velmi nepříznivých světelných podmínek. Tato moderní metoda je např. obsažena u mobilního telefonu iPhone pod názvem HDR. Pokud je záznam pořizován kamerou bez této funkce a snímaný objekt stojí u okna nebo u jiného zdroje světla, je na výsledném videu tmavý a nerozpoznatelný. Automatický systém WDR, kterým je skrytá kamera vybavena, umožňuje zachycení a upravení širokého dynamického rozsahu obrazu za chodu v jednom snímku. Objekt je tedy snímán čistě a je výborně identifikovatelný. Tato technologie má také velký vliv na kvalitu obrazu při pořizování záznamu v tmavším prostředí s nedostatečným osvětlením.

NATÁČEJTE I VE TMĚ

Jestliže chcete natáčet video i ve velmi tmavém prostředí, např. v nočním baru, o vhodnosti této kamery vás jistě přesvědčí i další technické parametry. Světelná citlivost 0,08 Lux umožňuje pořídit důkazní video i v noci pouze za měsíčního osvětlení. Přesně rozeznáte i obličeje nebo drobnější předměty v tmavé místnosti, která je osvětlena pouze svíčkou nebo zapnutým monitorem. Automatický režim den/noc přepíná na černobílé video, když osvětlení v místnosti klesne pod 1 Lux, a vy tak máte stále záznam vysoké informační hodnoty.

SKRYTÁ KAMERA VE ŠROUBKU

Součástí dodávky jsou kamuflážní krytky ve tvaru šroubku, respektive jejich hlaviček. Kamuflážní krytku jednoduše našroubujete přímo na objektiv. Skvělé dílenské zpracování nesnižuje ani o stupeň úhel záběru, který je u této skryté kamery úctyhodných 78°. Stále však mikroobjektivu zůstává jeho nenápadnost, neznalá osoba není schopna skrytou kameru objevit ani při prohlížení z těsné blízkosti. Nenápadnou kamufláž zdokonalíte pomocí běžných šroubků s matičkami, které tvarem a velkostí přesně odpovídají kamuflážním krytkám. Ty jsou součástí dodávky ve stříbrné a černé barvě.

SKRYTÁ KAMERA V KNOFLÍKU

Chcete pohodlně a nenápadně pořizovat video z vašeho jednání pomocí skryté kamery ve knoflíku? V balení naleznete sadu kamuflážních krytek ve tvaru knoflíků. Skrytou kameru v knoflíku nemůže nikdo odhalit, ani když si bude knoflíky zblízka prohlížet. V balení naleznete také dostatečné množství běžných knoflíků na došití přesného tvaru a barvy, jako mají nasazovací krytky. Knoflíky jsou černé barvy a jsou dodávané ve třech velikostech pro všechny typy triček s límečkem nebo košil.

VELKÁ DOBA VÝDRŽE

Miniaturní DVR LawMate PV500EVO2U + skrytá kamera CMD-BU20U vydrží nepřetržitě natáčet video se základním Li-ion akumulátorem s kapacitou 2.200 mAh až 3 a půl hodiny. Můžete si dokoupit akumulátor o kapacitě 4.400 mAh pro až 7 hodin stálého provozu. Jestliže hledáte velmi dlouhou dobu provozu, zvolíte k sadě navíc externí Li-ion akumulátor s kapacitou 6.900 mAh pro dalších 11 hodin provozu. Získáte tak skrytou kameru pro natáčení videa se zvukem s neuvěřitelnou výdrží až 18 hodin nepřetržitého záznamu. Skrytou kameru můžete samozřejmě také napájet z elektrické sítě nebo z vozidla.

ŠIROKÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ SOUČÁSTÍ DODÁVKY

Skrytá kamera pro univerzální použití obsahuje mnoho příslušenství, z nichž většina komponentů je již součástí dodávky. Nahrávání videa zapnete pomocí dálkového IR ovladače nebo kabelovým spínačem. Pro snadné nošení např. na opasku oceníte pouzdro, do kterého se vejde rekordér dokonce i s větším akumulátorem pro 7 hodin nepřetržitého provozu. Veškeré kabely pro připojení jiné analogové kamery nebo pro propojení s televizí či monitorem jsou také přibaleny. Zvuk z rekordéru si poslechnete na přibalených moderních sluchátkách peckového typu.

 

Možnosti použití

 • Zabezpečte firemní prostory* - Pohlídejte si svou kancelář, zatímco jste na firemním jednání, obědě či doma. Použijte jako fotopast nebo pro trvalé sledování děje s možností nastavení snímkové frekvence pro optimální využití baterie. Sada LawMate PV500EVO2U + skrytá kamera CMD-BU20U je přímo určena pro kamufláž do předmětů denní potřeby a do dekorací, které máte v kanceláři - např. šanony s dokumenty, různá pouzdra, krabičky od elektroniky, apod.
 • Pořiďte si záznam ze schůzky * - Pořiďte si jednoduše a nenápadně kvalitní obraz i zvuk ze svých schůzek a jednání. Pomocí citlivého mikrofonu zřetelně nahrajete i šepot, takže vám neunikne žádná důležitá informace. Kamera ukrytá např. v knoflíku natočí vše co potřebujte.
 • Pohlídejte si chod domácnosti* - Nechodí vaše děti za školu? Nejsou závislé na návykových látkách? Schyluje se k vážné krizi ve vašem vztahu s partnerem? Potřebujete vyřešit spory se spolubydlícími? Sada LawMate PV500EVO2U + skrytá kamera CMD-BU20U je vhodným řešením pro dokonalou kamufláž do běžných předmětů, které máte v obývacím pokoji, v ložnici nebo v dětském pokoji.
 • Vybavte se důležitými informacemi* - Pro své všestranné použití je sada LawMate PV500EVO2U + skrytá kamera CMD-BU20U ideální, pokud se jako soukromý detektiv či policejní vyšetřovatel potřebujete dostat k rozhodným skutečnostem pro výkon svého povolání. Díky pokročilým technologiím AGC, WDR a světelné citlivostí 0,08 před vámi nezůstane nic utajeno ani za nepříznivých podmínek.

*) Vždy si nejprve ověřte, zda plánované použití není v rozporu s platnými právními předpisy. Uvedené příklady jsou ilustrativní a slouží k vytvoření představy o teoretických možnostech produktu. V žádném případě je nelze chápat jako návod nebo pobídku k realizaci.

 

Náš tip

Ať už se jedná o kancelář, o obývací pokoj nebo o ložnici, vždy existuje mnoho možností, kam můžete skrytou kameru umístit. Ideální je například kancelářský šanon, kniha nebo zásobník na papírové kapesníky. Díky mikroobjektivu o průměru pouze 1 mm stačí v předmětu vytvořit nenápadnou skulinku, skrz kterou kamera uvidí na scénu. Vše ostatní může zůstat důmyslně ukryto.

Technické parametry

Technické parametry - externí FULL HD mikrokamera

Rozměry
30 x 30 x 20 (včetně objektivu)

Hmotnost 
10 g

Obrazový senzor
1/2 8" Sony CMOS

Rozlišení
FULL HD 1920x1080, odpovídá více než 1200 TV řádkům

Zpracování obrazu
Wide Dynamic Range (WDR) - široký dynamický rozsah

Mikrofon 
Integrovaný v kameře + odpojitelný externí

Oba mikrofony s předzesilovačem a AGC (automatické potlačení šumu)

Objektiv
Pinhole 1 mm

Úhel záběru
78°

Světelná citlivost
0,08 Lux

Obsah dodávky
Externí megapixelová FULL HD mikrokamera
Odpojitelný externí mikrofon
Kamuflážní krytky ve tvaru knoflíku + sada knoflíků na došití (černá barva, 3 velikosti)
Kamuflážní krytka ve tvaru hlavičky šroubku + sada šroubků (černá i stříbrná barva)
Propojovací kabely

 

Technické parametry - FULL HD rekordér

Doba provozu

Až 3,5h

Možnost rozšíření na 7 a až 18 hodin (volitelné příslušenství)

Rozměry
85 x 54 x 17 mm

Hmotnost
71 g

Napájení

Li-ion 2.200 mAh
Li-ion 4.400 mAh pro až 7 hodin provozu (volitelné, není součástí dodávky)
Možnost za provozu napájet z elektrické sítě nebo z vozidla

Displej
Barevný dotykový LCD TFT 3" - rozlišení 960x240

Rozlišení záznamu
1920x1080
1280x960
1280x720
1024x768
720x576
640x480
352x288

Bitrate
5120 kb/s
3380 kb/s
2560 kb/s

Snímková frekvence
1, 5, 10, 15, 25 nebo 30 snímků za sekundu

Aktivační systém záznamu
Obrazová detekce pohybu

Rozhraní
MiniHDMI
USB 2.0

Spotřeba
Při záznamu - 600 mA
Při přehrávání - 480 mA

Podporované paměťové karty
SD a SDHC do 32 GB

Obsah dodávky
Full HD rekordér
Li-ion akumulátor 2.200 mAh
Nabíječka do sítě
Dálkový IR ovladač
Kabelový ovladač
Pouzdro
Sluchátka
SD karta 8 GB
Český manuál

 

Volitelné příslušenství

Produkt můžete běžným způsobem přidat do košíku a při odeslání objednávky uvést do poznámky typ a počet volitelného příslušenství. Některé komponenty jsou vedeny také jako samostatné produkty.

Vysokokapacitní baterie 4.400 mAh
- Rozšířená baterie s kapacitou 4.400 mAh je určena pro kamerovou sadu LawMate PV500EVO2U + skrytá kamera CMD-BU20U.
- Akumulátor se připojí přímo na zadní stranu rekordéru a vydrží napájet zařízení po dobu 7 hodin.
- Cena: 1.078,- Kč bez DPH / 1.304,- Kč s 21% DPH

 

Dále doporučujeme

Software pro monitorování počítače - dodání na CD

Profesionální řešení pro záznam veškeré činnosti na počítači a odposlech komunikace. Umožňuje nahrávání obrazovky, odposlech klávesnice, ale i např. monitorování Facebooku, Skype či e-mailu. Software také dokáže získat i přístupové údaje a hesla.

Odposlech mobilního telefonu S-GSM, verze DATA 2018, profesionální instalace, dodávka na klíč

Jedná se o profesionální systém na odposlech a monitorování datových funkcí chytrých telefonů. Je tak možné získat přístup k SMS i MMS zprávám, komunikaci v sociálních médiích a dokonce i k údajům z GPS sledování polohy.

Fotografie


Miniaturní DVR LawMate PV500EVO2U + skrytá kamera CMD-BU20U
Miniaturní DVR LawMate PV500EVO2U + skrytá kamera CMD-BU20U
Miniaturní DVR LawMate PV500EVO2U + skrytá kamera CMD-BU20U
Miniaturní DVR LawMate PV500EVO2U + skrytá kamera CMD-BU20U
Miniaturní DVR LawMate PV500EVO2U + skrytá kamera CMD-BU20U
Miniaturní DVR LawMate PV500EVO2U + skrytá kamera CMD-BU20U
Miniaturní DVR LawMate PV500EVO2U + skrytá kamera CMD-BU20U
Miniaturní DVR LawMate PV500EVO2U + skrytá kamera CMD-BU20U
Miniaturní DVR LawMate PV500EVO2U + skrytá kamera CMD-BU20U

Související produkty

Vysokokapacitní baterie pro DVR LawMate BA-4400
- Rozšiřující akumulátor pro kamerové sady Lawmate
- Kompatibilní s PV-500L3 KIT, PV500EVO2U, PV-500W Bundle, PV500HDW Pro
- Výdrž na 7 hodin provozu
- Kapacita 4400 mAh
Dostupnost: Skladem 3-5 ks
Cena: 1 471,- Kč bez DPH / 1 780,- Kč s DPH
Detail
Baterie pro DVR LawMate BA-2200
- Náhradní akumulátor pro DVR LawMate
- Kompatibilní s PV-500L3 KIT, PV500EVO2U, PV-500W Bundle, PV500HDW Pro
- Výdrž až 3,5 hodin provozu
- Kapacita 2200 mAh
Dostupnost: Skladem 3-5 ks
Cena: 884,- Kč bez DPH / 1 070,- Kč s DPH
Detail
Mohlo by vás také zajímat: