Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Mikro-diktafon EDIC A75 Black Edition CZ

Mikro-diktafon EDIC A75 Black Edition CZ
Mikro-diktafon EDIC A75 Black Edition CZ Mikro-diktafon EDIC A75 Black Edition CZ Mikro-diktafon EDIC A75 Black Edition CZ
Mikro-diktafon EDIC A75 Black Edition CZ Mikro-diktafon EDIC A75 Black Edition CZ Mikro-diktafon EDIC A75 Black Edition CZ

- Miniaturní audio odposlech s nahrávačem
- Nepřetržité nahrávání až 70 hodin
- Inteligentní nahrávání až 150 hodin
- Integrovaná pamět 4GB
- Efektivní nahrávací vzdálenost až 9 m všemi směry
- Verze bez označení, vestavěný akumulátor, CZ software

Cena bez DPH: 11 696,- Kč
Cena s DPH: 14 152,- Kč
Dostupnost:
Na cestě
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Vlastnosti a popis

HLAVNÍ FUNKCE

Mikro-diktafon EDIC A75 Black Edition CZ je miniaturní audio odposlech s nahráváním do vnitřní paměti. Výborně se hodí pro monitorování místností. Je velice tenký a proto je ideální pro vložení do desek nebo peněženky. Lze tak skrytě nahrávat průběh pracovního jednání či neočekávaného rozhovoru. Minidiktafon pak lze jednoduše připojit k počítači pomocí USB adaptéru, kde si záznam poslechnete. Je kompletně zapouzdřen v kovovém obalu, díky kterému je stížena možnost rušení elektromagnetickou rušičkou mikrofonů.

DLOUHÁ DOBA ZÁZNAMU

Integrovaná paměť o velikosti 4GB pojme až 110 hodin nahrávek. Provoz minidiktafonu zajišťuje integrovaný akumulátor, který dokáže nepřetržitě nahrávat až 70 hodin. Systém automatické hlasové aktivace VAS s nastavitelnou úrovní citlivosti dobu provozu výrazně prodlouží. V tomto režimu odposlech čeká na zvuk až 105 hodin. V režimu VAS + TIME (8 hodin nahrává + 8 hodin VAS režim + 8 hodin hybernace denně) má baterie výdrž až 150 hodin.

ČASOVÁ AKTIVACE

Možnosti použití výrazně rozšiřuje funkce časové aktivace spuštění odposlechu, kterou lze nastavit jednorázově (zadáním konkrétního data a času) nebo denně (čas ”od-do“). Minidiktafon se sám aktivuje a spustí nahrávání v předem nastavený čas. Všechny záznamy jsou označeny přesným datem a časem pořízení.

NAVRŽEN PRO SKRYTÉ UMÍSTĚNÍ

Díky svému tvaru a extrémně malým rozměrům lze minidiktafon skrytě umístit téměř kdekoliv. Záznamník je tenký pouze 4 mm a díky kovovému provedení také odolný proti nárazům. Provoz na integrovaný akumulátor výrazně zvyšuje účinnost operativního sledování. Odpadá tak neustálá výměna staré baterie za novou.

SNADNÉ OVLÁDÁNÍ

Minidiktafon se spouští a vypíná jediným přepínačem. Po připojení k počítači pomocí USB adaptéru lze nahrávky okamžitě stáhnout a přehrát pomocí běžného přehrávače. Zařízení se chová jako klasický externí disk (flashdisk) s nahraným softwarem, který se při prvním připojení automaticky nainstaluje. Kromě přehrávání umožňuje i nastavení parametrů audio záznamu.

BLACK EDITION = VERZE BEZ OZNAČENÍ + ČESKÝ SOFTWARE

Minidiktafon patří do kategorie BLACK EDITION, která se dodává bez jakéhokoliv označení. Na povrchu přístroje není žádný potisk a v případě nalezení nelze rozpoznat, zda se jedná o záznamový prostředek. Bezpečnostní prvky jsou dále posíleny nutností mít speciální adaptér pro připojení, který je součástí balení. Možné je také nastavení hesla pro přístup k záznamům.

Levnější verzi s označením a EN software naleznete u komerční verze: Mikro-diktafon EDIC A75 Komerční verze EN

Použití a technické parametry

Doba provozu na vestavěný akumulátor
Až 70 hodin v režimu nepřetržitého nahrávání
Až 105 hodin v režimu hlasové aktivace VAS (8 hodin nahrávání + 16 hodin čekání denně)
Až 150 hodin v režimu VAS + TIME (8 hodin nahrávání + 8 hodin čekání + 8 hodin hybernace denně)
Až 9 měsíců v režimu časové aktivace TIME (denní kalendář nebo odložený start)

Vzdálenost snímání zvuku od mikrofonu

Až 9 m všemi směry

Parametry záznamu

Vzorkovací frekvence: 8,11,16 nebo 22 kHz
Počet kanálů: 1, mono
Komprese: Bez komprese, µ-Law
Formát souboru: WAV (lze přehrávat na většině zařízení)

Režimy záznamu

Kontinuální záznam
Hlasová aktivace VAS s nastavitelnou úrovní spínání
Časová aktivace TIME s denním kalendářem nebo odloženým startem

Vnitřní pamět

4 GB, až 110 hodin záznamu

Napájení

Vestavěný akumulátor Li-pol 150 mAh

PC rozhraní
USB 2.0

Rozměry
77 x 27 x 4 mm

Hmotnost
12 g

Komplet dodávky
Mikro-diktafon EDIC A75 Black Edition CZ
USB adapter
Český manuál

Mohlo by vás také zajímat

Univerzální detektor RFD-5 - Účinný nástroj pro odhalení bezdrátového mikrofonu nebo skryté kamery v kanceláři. Vhodný také pro prohlídku vozidla proti sledování. Monitorování počítače - Software nebo hardware pro utajené monitorování PC nebo notebooku. S tímto řešením budete mít internet, email, Facebook nebo Skype pod kontrolou.
Skrytá komunikace - Kdykoliv budete potřebovat diskrétně obdržet informaci nebo poradit, použijte digitální mikro sluchátko vyvinuté pro utajenou bezdrátovou komunikaci. Šifrované flash disky - Flash disky s hardwarovým šifrováním poskytují maximální ochranu pro vaše data. Nyní můžete mít bez obav své důležité soubory stále po ruce.
Skryté kamery a mikrokamery - Pokročilé skryté kamery a mikrokamery vyvinuté pro trvalé sledování nebo operativní akce s požadavkem na kvalitní záznam obrazu a zvuku. Mikro diktafony - Profesionální vysoce miniaturizované záznamníky zvuku. Ideální pro skryté monitorování kanceláře nebo pořízení diskrétního záznamu z jednání.