Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

Klíč od auta se skrytou WIFi IP kamerou LawMate PV-RC200HDW

Klíč od auta se skrytou WIFi IP kamerou LawMate PV-RC200HDW
Klíč od auta se skrytou WIFi IP kamerou LawMate PV-RC200HDW Klíč od auta se skrytou WIFi IP kamerou LawMate PV-RC200HDW Klíč od auta se skrytou WIFi IP kamerou LawMate PV-RC200HDW
Klíč od auta se skrytou WIFi IP kamerou LawMate PV-RC200HDW Klíč od auta se skrytou WIFi IP kamerou LawMate PV-RC200HDW Klíč od auta se skrytou WIFi IP kamerou LawMate PV-RC200HDW

- Skrytá kamera s WiFi pro operativní monitorování
- Full HD záznam obrazu a zvuku
- Vzdálené sledování přes internet
- Mobilní aplikace pro Android a iOS
- Detekce pohybu
- Možnost nahrávání ve smyčce
- Výdrž baterie až 120 minut nahrávání
- Kamufláž do klíče od auta

Cena bez DPH: 4 954,- Kč
Cena s DPH: 5 994,- Kč
Dostupnost:
Na cestě
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Vlastnosti a popis

HLAVNÍ FUNKCE

Skrytá WiFi IP kamera LawMate PV-RC200HDW je umístěná do klíčenky od osobního automobilu. Je ideální pro skryté monitorování okolí, protože je snadno přenosná a lze jí při snímání okolí držet v ruce. Klíčenka vysílá vlastní WiFi signál, a díky tomu se k ní lze v dosahu připojit. Je možné nechat jí na psacím stole a z jiné místnosti fotit, nahrávat nebo jen sledovat dění. Obraz se přenáší prostřednictvím mobilní aplikace, která se nainstaluje na chytrý telefon. Aplikace je k dispozici ke stažení pro iPhone a iPad a pro chytré telefony a tablety s operačním systémem Android - Samsung, HTC, Sony Ericsson, LG, apod.


ŽIVÝ PŘENOS I ZÁZNAM

Záznam obrazu je pořizován ve FullHD rozlišení, které umožňuje pohodlně zachytit každý detail. Nastavit lze i nižší rozlišení videa, které je vůči paměti úspornější a zabere tak méně místa. Skrytá kamera je také doplněna o zvuk, díky kterému získáte kompletní záznam každé situace. Záznamy se ukládají v 10 minutových sekvencích na vloženou Micro SD kartu o maximální velikosti 32 GB. Díky aplikaci nainstalované na mobilním telefonu lze navíc kdykoliv sledovat živý přenos obrazu v reálném čase.

VÝHODY WiFi PŘIPOJENÍ

Díky WiFi připojení můžete sledovat záběry na chytrém telefonu nebo tabletu. WiFi konektivita umožňuje uživateli stahovat zachycený obsah bezdrátově. Klíčenka vysílá vlastní zdroj WiFi signálu, ke kterému se připojíte v blízkém dosahu signálu a v podstatě se tak chová obdobně jako běžný WiFi router. Díky mobilní aplikaci lze mít nad zařízením plnou kontrolu, včetně nastavení rozlišení, formátovat vloženou Micro SD kartu, nebo spouštět či vypínat nahrávání.

Délka 1 sekvence záznamu
Rozlišení videa
Velikost záznamu
10 min
1920 x 1080
960 MB
10 min 1280 x 720
570 MB
10 min 848 x 480
330 MB

Součástí každého videa jsou údaje o čase a datu, které jsou zaznamenány přímo v obraze.

 

DOKONALÁ KAMUFLÁŽ


Objektiv kamery je v klíčence důmyslně ukryt na přední straně. Na zadní straně je odnímatelný kryt, pod kterým jsou LED diody indikující stav zapnutín nahrávání nebo WiFi signálu. Ovládání kamery je jednoduché a intuitivní. Na horní straně jsou tři ovládací tlačítka, která na sobě nesou obrázky typické pro centrální ovládání vozidla.

Jejich stisknutím se však zapíná či vypíná pouze kamera. Pokud budete jen nahrávat bez potřeby živého přenosu obrazu, lze dalším tlačíkem dle potřeby zapnout WiFi signál. Klíčenka má samostatnou baterii, která se nabíjí pomocí USB kabelu.

 

REŽIMY NAHRÁVÁNÍ

Skrytou kameru lze nastavit na dva základní režimy nahrávání. Při kontinuálním nahrávání se pořizuje záznam nepřetržitě bez ohledu na to, zda je ve sledovaném prostoru co natáčet. Záznamy se ukládají na paměťovou kartu a po vyčerpání volného místa se automaticky přepíší nejstarší záznamy novými. Naopak v režimu automatické detekce pohybu lze nastavit nahrávání pouze na základě zaznamenaného pohybu. Nahrávání se tak spustí jen v okamžiku, kdy je před kamerou pohyb. Pořízené záznamy je pak snazší prohlížet, protože neobsahují dlouhé pasáže, ve kterých se nic neděje.

APLIKACE PRO
WIFI KAMERY


Použití a technické parametry

Doba provozu nahrávání
až 101 minut nepřetržitého nahrávání v rozlišení 1920x1080
až 118 minut nepřetržitého nahrávání v rozlišení 1280x720
až 122 minut nepřetržitého nahrávání v rozlišení 848x480

Doba provozu přenosu živého obrazu přes WiFi
až 72 minut nepřetržitého nahrávání v rozlišení 1920x1080
až 87 minut nepřetržitého nahrávání v rozlišení 1280x720
až 95 minut nepřetržitého nahrávání v rozlišení 848x480

Parametry záznamu
Obraz: FullHD rozlišení (1920x1080)
Snímková frekvence: 30 fps
Zvuk: PCM – 128 kbps, mono
Formát souboru: MJPG

Režimy záznamu
Kontinuální záznam
Detekce pohybu

Podporované paměťové karty
Micro SD až do velikosti 32 GB

Napájení
Interní akumulátor

Kompatibilita
Mobilní aplikace - iOS, Android

Rozměry
71x41x16 mm

Hmotnost
46 g

Komplet dodávky
Klíčenka se skrytou WiFi IP kamerou LawMate PV-RC200HDW
USB kabel pro připojení k PC
Síťový adaptér s USB konektorem
Paměťová Micro SD karta 16 GB
Český manuál

Mohlo by vás také zajímat

Šifrované flash disky - Flash disky s hardwarovým šifrováním poskytují maximální ochranu pro vaše data. Nyní můžete mít bez obav své důležité soubory stále po ruce. Univerzální detektor RFD-5 - Účinný nástroj pro odhalení bezdrátového mikrofonu nebo skryté kamery v kanceláři. Vhodný také pro prohlídku vozidla proti sledování.
Odposlech mobilního telefonu - Úprava mobilního telefonu umožňující skryté bezpečnostní funkce. Odposlech právě probíhajícího hovoru, zpráv SMS, výpis volání a sledování polohy. Skryté kamery a mikrokamery - Pokročilé skryté kamery a mikrokamery vyvinuté pro trvalé sledování nebo operativní akce s požadavkem na kvalitní záznam obrazu a zvuku.
Drogový test z vlasů - Unikátní test, který prokáže konzumaci drog včetně marihuany během posledních 90 dnů. Stačí zaslat vzorek vlasů do naší laboratoře. Nástrahové prostředky - Spolehlivé odhalení pachatelů krádeží a osob, které neoprávněně manipulovaly s různými předměty, nebo vstoupily do označeného prostoru.