Telefon

+420 733 532 531
+420 604 828 001
+420 777 250 770

Adresa

Tango, spol. s r.o.
Vídeňská 1764/158
148 00 Praha 4 – Kunratice

DNA test prarodičovství, dvojí analýza, anonymní provedení, vzorek = ústní stěr prarodiče a dítěte

DNA test prarodičovství, dvojí analýza, anonymní provedení, vzorek = ústní stěr prarodiče a dítěte
DNA test prarodičovství, dvojí analýza, anonymní provedení, vzorek = ústní stěr prarodiče a dítěte

Laboratorní DNA test prarodičovství; anonymní provedení; dvě nezávisle provedené laboratorní analýzy DNA pro absolutní jistotu a vyloučení všech pochybností; v ceně: sada pro odběr a zaslání dvou vzorků - předpokládaný prarodič a dítě, laboratorní genetická analýza, výsledek osobně/e-mailem během 7 až 14 dnů

Cena bez DPH: 5 450,- Kč
Cena s DPH: 6 595,- Kč
Dostupnost:
Skladem > 5 ks
Financovat na splátky , Pronájem produktů

Vlastnosti a popis

Vlastnosti

Podrobné informace o laboratoři a postupu objednávky naleznete na stránce Jak to funguje?

Popis

Test prarodičovství zahrnuje analýzu vzorků DNA od předpokládaného prarodiče a dítěte s cílem potvrdit nebo vyloučit jejich přímou příbuznost. Pro testování se používají buňky, které se zachytí na vatovém tamponu při stěru z vnitřní strany úst. Provedení stěru je nenáročné a šetrné, díky tomu lze provádět odběr vzorku v domácím prostředí a u dětí libovolného věku.

Dlouhodobé statistiky laboratoře DDC ukazují, že prarodičovství, stejně jako otcovství není potvrzeno asi ve 20 procentech případů.

Upozorňujeme, že odebírat vzorky DNA u dětí bez uvědomělého souhlasu jejich zákonných zástupců může být v rozporu s právními předpisy.

Použití a technické parametry

Použití

Technické parametry

Typ testu
Laboratorní genetická analýza prarodičovství, 20 genetických markerů

Požadovaný vzorek
Stěry buněk z vnitřní strany úst

Získání výsledku
E-mailem, v českém jazyce, do 14 dnů od doručení vzorku

Komplet dodávky
Sada pro odběr a zaslání dvou vzorků (předpokládaný otec + dítě)
Předplacené služby – laboratorní genetická analýza prarodičovství

Mohlo by vás také zajímat

Drogový test z vlasů - Unikátní test, který prokáže konzumaci drog včetně marihuany během posledních 90 dnů. Stačí zaslat vzorek vlasů do naší laboratoře. Mikro diktafony - Profesionální vysoce miniaturizované záznamníky zvuku. Ideální pro skryté monitorování kanceláře nebo pořízení diskrétního záznamu z jednání.
Univerzální detektor RFD-5 - Účinný nástroj pro odhalení bezdrátového mikrofonu nebo skryté kamery v kanceláři. Vhodný také pro prohlídku vozidla proti sledování. Šifrované flash disky - Flash disky s hardwarovým šifrováním poskytují maximální ochranu pro vaše data. Nyní můžete mít bez obav své důležité soubory stále po ruce.
Ochrana před nahráváním - Přenosné řešení pro dokonalou ochranu před jakoukoliv formou odposlechu nebo nahrávání. Nyní můžete bez obav otevřeně jednat. Sledování polohy vozidel - Lokátory pro sledování polohy vozidel v reálném čase včetně detailního záznamu historie pohybu. Varianty pro pevnou instalaci i mobilní použití.